top of page

Dlaczego Nas

Dlaczego ACCESS English to trafny wybór?

Hasło przewodnie szkoły ACCESS English, "Simply More Effective" (Po prostu skuteczniej) stanowi dla ciebie gwarancję, iż nie marnujesz swojego cennego czasu, czy też osobistych środków finansowych na uczestnictwo w nieefektywnych kursach językowych.

Przez ponad dekadę ACCESS English wyrobiło sobie dobre imię dostarczając skutecznych programów językowych w konkurencyjnych cenach. Nasza wyjątkowa metoda nauczania języka angielskiego połączona ze strategią koncentrowania się w 100% na języku angielskim zapewnia jakość, profesjonalizm i nauczanie tegoż języka w danym kontekście. Nasi klienci doceniają nasze wysiłki i często pozytywnie komentują swoje doświadczenia zdobyte podczas nauki z nami.

W ACCESS English skorzystasz z wielu udogodnień przygotowanych z myślą o uczniach. Niektóre z nich to:
  • biblioteka, w której uczniowie mogą przygotowywać się do zajęć, szukać informacji ich interesujących, odpocząć i oczywiście poczytać

  • wygodnie umeblowane i dobrze oświetlone sale (dla maksymalnie 10 uczniów) wraz z dobrze wyposażonymi salami przeznaczonymi do zajęć indywidualnych oraz dla grup prywatnych, czy mikro grup; ponadto, wszystkie sale mają dostęp do multimediów oraz sprzętu XXI wieku służącego do prezentacji

  • bogato wyposażona biblioteka z materiałami dla nauczycieli, która zapewnia najlepsze możliwe materiały do nauczania języka i przygotowywania zajęć poświęconych kulturze krajów anglojęzycznych

  • pracownicy biura stale uaktualniają informacje, tak by uczniowie byli świadomi swoich postępów i frekwencji

  • pracownicy biura zawsze są dostępni w ciągu dnia, tak by zapewnić uczniom zadowolenie, a ponadto organizują oni różnorodne zajęcia w ciągu całego roku, by uczcić święta związane z kulturą krajów anglojęzycznych

  • firma prowadząca swoją działalność zgodnie z zasadami etycznymi i profesjonalnej organizacji podczas rozmawiania z klientami

  • kursy oferujące elastyczność w dziedzinie programu i materiałów, tak, by każdy uczeń był zadowolony z zajęć

  • konkurencyjne ceny

  • dogodne sposoby płacenia za kursy

Odmienność ACCESS English

Podejście do nauczania ACCESS English = stuprocentowa koncentracja na TOBIE!

Nasza strategia polega na stuprocentowym poświęceniu się na języku angielskim i kulturze krajów anglojęzycznych, w rezultacie czego nasi uczniowie czerpią z tego znacznie więcej korzyści, jako że z wyboru specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego, tak więc każdy uczeń ma większe szanse na osiągnięcie sukcesu.

 

Podejście do nauczania ACCESS English znakomicie łączy się z naszą polityką w 100% język angielski i żaden inny. Nasi uczniowie zdobywają wyjątkowe doświadczenie nauki połączone z troską o klienta oraz z kursami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb ucznia.

 

Podejście do nauczania ACCESS English zapewnia ci, że będziesz czerpał korzyści z innowacyjnych materiałów językowych oraz z nowoczesnych metod nauczania języka opartych na badaniach i założeń językowych, do których zawsze podchodzimy bardzo krytycznie. Materiały najpierw są projektowane, a następnie wdrażane w kursy, po to, byś mógł doświadczyć wyjątkowej atmosfery nauki, która dostępna jest tylko i wyłącznie w ACCESS English.

 

ACCESS English bezustannie opracowuje nowe innowacyjne metody nauczania. Te programy są projektowane oraz wdrażane przez ACCESS English dla naszych uczniów. Ponadto, są one opracowywane, dostosowywane do indywidualnych potrzeb uczniów i kontrolowane przez brytyjskich ekspertów w dziedzinie nauczania języka angielskiego w celu stałego wzrostu jakości nauczania języka angielskiego w ACCESS English.

Anna K

"Czas spędzony w szkole jest czasem sensownie spędzonym. Atmosfera jest 'the best' a ja zatrzymałam się na 30-stce.... nikomu się to wcześniej nie udało!"

Magdalena N

"Lubię uczęszczać do ACCESS English ponieważ lekcje są prowadzone w bardzo urozmaicony sposób. Lektorzy w pozytywny i profesjonalny sposób przekazują wiedzę i mobilizują do nauki."

bottom of page