top of page

Egzaminy

Pearson English 

pearson.png

Cambridge

KET, PET, FCE, CAE, PROFICIENCY

Studenci mogą przygotować się do egzaminu Cambridge FCE i ADVANCED z ACCESS English. Mamy długą udaną tradycję przygotowywania studentów do podejścia do tych egzaminów. Egzaminy Cambridge są szeroko akceptowane w świecie i są powiązane z europejskim modelem. 

Dla studentów potrzebujących bardziej szczegółowych informacji na temat egzaminów kliknij na ten link www.britishcouncil.org/pl/poland.htm lub www.cambridgeesol.org

Więcej szczegółowych informacji na temat tych egzaminów można uzyskać poprzez kontakt z konsultentem językowym ACCESS English.

IELTS

International English Language Testing System

International English Language Testing System (IELTS) to popularne ogólnoświatowe egzaminy j. angielskiego. IELTS działa już od ponad 17 lat testując cztery umiejętności językowe. IELTS jest popularnym egzaminem wśród studentów zainteresowanych pracą bądź uczęszczaniem na studia na całym świecie. IELTS jest również używany przez imigrantów, którzy chcą udowodnić swoje umiejętności językowe w kilkunastu anglojęzycznych krajach. Egzaminy są wspólnie zarządzane przez brytyjską i australijską radę IELTS oraz Uniwersytet Cambridge. Testy IELTS są często podejmowane przez brytyjskie agencje rządowe na całym świecie. 

Więcej szczegółowych informacji na temat tych egzaminów można uzyskać poprzez kontakt z konsultantem językowym ACCESS English.

European Framework

Jedną z korzyści bycia specjalistycznym ośrodkiem egzaminacyjnym języka angielskeigo jest to, że studenci mają wybór w międzynarodowych egzaminach które są dopasowane do ich potrzeb. Na przykład w różnych rejonach świata są akceptowane różne egzaminy, dlatego przed podjęciem decyzji, który egzamin jest najodpowiedniejszy, warto uzyskać poradę w ACCESS English. ACCESS English może dać kandydatom wskazówki wyboru odpowiedniejszego programu i egzaminów. Egzaminy oferowane przez ACCESS English spełniają wymagania Europejskie. ACCESS English-Międzynarodowe Centrum Egzaminacyjne. 

bottom of page