top of page

Historia

W 1998 ACCESS English zaczęło oferować kursy języka angielskiego uczniom w Polsce. Od samego początku ACCESS English cieszyło się dobrą opinią dzięki programom wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.

 

Nasze kursy są jedyne w swoim rodzaju, a wielu uczniów uważa je za jedne z najdoskonalszych na rynku kursów języka angielskiego.

 

Mając na celu nieustanny rozwój naszego wyjątkowego podejścia do nauki języka angielskiego, jesteśmy w bliskiej współpracy z brytyjskimi ekspertami w tej dziedzinie.

 

Na początku tego dziesięciolecia, nasza firma wprowadziła na polski rynek wydawniczy największego wydawcę z Ameryki Łacińskiej, Richmond Publishing. Obecnie można nabyć ich książki w Polsce, gdyż są one wydawane przez polskie organizacje.

 

Byliśmy jednymi z pierwszych centrów egzaminacyjnych City and Guilds w Polsce. City and Guilds są znani z praktycznych kursów i egzaminów, a kwalifikacje, które można uzyskać dzięki nim są uznawane przez instytucje rządowe i w ponad 120 krajach na całym świecie.

 

ACCESS English jest członkiem kilku międzynarodowych profesjonalnych organizacji zajmujących się nauczaniem języka angielskiego, dzięki czemu możemy zapewnić naszych uczniów, że jesteśmy profesjonalną organizacją działającą zgodnie z ogólnie przyjętymi normami etycznymi.

 

Bezustannie rozwijamy i unowocześniamy nasze programy językowe dla osób indywidualnych, jak i firm.

 

Kilkoro z naszych kursantów należy do najbardziej znanych osób w świecie biznesu. 

 

W niedalekiej przeszłości wzięliśmy udział w dwóch kolejnych rankingach na najlepszą szkołę językową w kraju, przeprowadzonych przez tygodnik Newsweek. W obu latach zajęliśmy pierwsze miejsce wśród szkół na Kociewiu, a co więcej, osiągnęliśmy bardzo wysoką pozycję na tle całego kraju jako organizacja specjalizująca się w nauczaniu języka angielskiego.

 

Nasze motto: "Simply More Effective" to nasza gwarancja dawana kursantom poprzez unikalne programy oraz ogólne podejście do nauczania języka w czasie trwania nauki w ACCESS English.

bottom of page