top of page

Kochamy Angielski

Moglibyśmy powiedzieć, że dlatego, ponieważ projektujemy zupełnie inne, unowocześnione programy językowe albo dlatego, iż mogą oni zrelaksować się w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze nauki. Innym powodem zadowolenia z kursów u nas są być może dogodne sposoby płacenia, które należą do najbardziej elastycznych na rynku. Co więcej, naszym atutem jest fakt, że koncentrujemy się w stu procentach na języku angielskim i kulturze.

 

Dodatkowo, statystyki działają na naszą korzyść. Otóż, mamy poparcie wśród 90% naszych uczniów, którzy bez wahania poleciliby naszą szkołę swoim znajomych. A może nasi kursanci wybierają nas dlatego, iż projektujemy, rozwijamy i tworzymy nasze własne materiały, które stanowią uzupełnienie naszych kursów.

 

Wreszcie, być może lubią naszą szkołę, gdyż opracowaliśmy innowacyjne podejście do nauki języka angielskiego, albo ponieważ nasze kursy są zaprojektowane oraz kontrolowane przez ekspertów w dziedzinie nauczania języka angielskiego pochodzących ze Zjednoczonego Królestwa i z Irlandii.

 

Nie, prawdopodobnie żadna z tych odpowiedzi nie jest tą najlepszą, jako że nasi kursanci po prostu uwielbiają tu uczęszczać na kursy, bo najzwyczajniej w świecie "My uwielbiamy język angielski".

bottom of page